Punchbägare silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PUNCHBÄGARE, 2 st, silver, uppsvängda hänklar, punsad dekor, stämplade Petter Fredrik Sundberg Karlskrona 1824 resp. Ulric Novisadi (änkan) Karlskrona 1817, höjd 4-5 cm
Skador och bucklor
796685
2020-07-26