Punchbägare silver

Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver
Punchbägare silver

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

PUNCHBÄGARE, 2 st, silver, uppsvängda hänklar, punsad dekor, stämplade Petter Fredrik Sundberg Karlskrona 1824 resp. Ulric Novisadi (änkan) Karlskrona 1817, höjd 4-5 cm

Zustandsbeschreibung

Skador och bucklor

796685

2020-07-26