Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EWALD DAHLSKOG, ytterfoder 2 st, Bo fajans, "Tellus", 1930-/40-tal, stämplade i godset i botten, höjd ca 7 samt 14 cm
Galsyrbortfall på den större,
796695
2020-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här