Ewald Dahlskog ytterfoder

Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder
Ewald Dahlskog ytterfoder

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWALD DAHLSKOG, ytterfoder 2 st, Bo fajans, "Tellus", 1930-/40-tal, stämplade i godset i botten, höjd ca 7 samt 14 cm

Galsyrbortfall på den större,

796695

2020-08-01