Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
STEGSTOL, at Biblioteksstol, 1900-talets början, bemålad furu, sitthöjd ca 46, stegens höjd ca 91 cm
Bruksslitage, repor, märken och slag, en spricka på en av trappstegen
796702
2020-08-01