Stegstol

Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

STEGSTOL, at Biblioteksstol, 1900-talets början, bemålad furu, sitthöjd ca 46, stegens höjd ca 91 cm

Bruksslitage, repor, märken och slag, en spricka på en av trappstegen

796702

2020-08-01