Solstolar

Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar
Solstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOLSTOLAR, (2) IKEA, 1960-tal, stome i trä samt tyg

Bruks och åldersrelaterat slitage

796711

2020-08-01