Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOLSTOLAR, (2) IKEA, 1960-tal, stome i trä samt tyg
Bruks och åldersrelaterat slitage
796711
2020-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här