Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, betsat trä, höjd ca 75 samt djup 82, bredd 45 med utfällbara klaffar 2x19 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
796720
2020-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här