Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960/70-tal, betsat trä, höjd ca 75 samt djup 82, bredd 45 med utfällbara klaffar 2x19 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

796720

2020-08-01