Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1930/40-tal, ihopfällbar med 3 runda hyllor, betsad björk, höjd ca 87 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

796724

2020-08-01