Esaias Thorén litografi

Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kvinnohuvuden, signerad och daterad Esias Thoren -72, färglitografi, märkt H.C. samt numrerad 11/50, bildyta ca 42x50 cm

796770

2020-07-26