Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONAS BOHLIN (född 19536): "Liv", signerad J Bohlin 1995, text a tergo, 54/80, litografi, rammått ca 41x53 cm
796774
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här