Peter Åström litografi

Peter Åström litografi
Peter Åström litografi
Peter Åström litografi
Peter Åström litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, signerad och daterad Åström 88, märkt HC, färglitografi, bladmått ca 105x74 cm

796775

2020-07-26