Peter Åström blandteknik

Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik
Peter Åström blandteknik

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, a tergo signerad och daterad Peter Astrom NYC 90, blandteknik på duk, ca 135x140 cm

796777

2020-07-26