Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PETER ÅSTRÖM (född 1946): Abstrakt komposition, a tergo signerad och daterad Peter Astrom NYC 90, blandteknik på duk, ca 135x140 cm
796777
2020-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här