Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PUNCHBÄGARE, silver, graverad dekor, uppsvängd hänkel, stämplad Johan Trygg Stockholm (verksam 1741-1795), höjd ca 3 cm
Zustandsbeschreibung
Lagning, mindre bucklor, monogram
796779
2020-07-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner