Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
DIVERSE, 12 dlr, porslin, glas, metall, bla Dahl Jensen askfat, Kunglig Dansk vas, bricka Delft, kniv med hästhuvud, tripod i förgylld metall
slitage, smuts, skador
796790
2020-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här