Samling diverse

Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse
Samling diverse

Klubbat för:

750 SEK

800 SEK

DIVERSE, 12 dlr, porslin, glas, metall, bla Dahl Jensen askfat, Kunglig Dansk vas, bricka Delft, kniv med hästhuvud, tripod i förgylld metall

slitage, smuts, skador

796790

2020-07-27