Jalmari Roukokoski

Jalmari Roukokoski
Jalmari Roukokoski
Jalmari Roukokoski
Jalmari Roukokoski

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

JALMARI RUOKOKOSKI (Finland, 1886-1936): Mor och dotter, signerad J Roukokoski, daterad 1917, träsnitt, ca 27 x 20 cm

796793

2020-07-26