Ägghöna

Ägghöna
Ägghöna
Ägghöna
Ägghöna
Ägghöna
Ägghöna
Ägghöna
Ägghöna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄGGHÖNA, porslin, 1900-talets mitt, höjd ca 18, längd 22 cm

Sprickor, nagg

796804

2020-07-28