David Rosén matbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

11 500 SEK

4 000 SEK

DAVID ROSÉN, matbord, teak och bok, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1950-tal, med iläggsskivor à 45, höjd ca 74, 145x80 cm

Märken, smärre ytskador

796811

2020-07-28