Klubbat för:
11 500 SEK
4 000 SEK
DAVID ROSÉN, matbord, teak och bok, Nordiska Kompaniet, Stockholm 1950-tal, med iläggsskivor à 45, höjd ca 74, 145x80 cm
Märken, smärre ytskador
796811
2020-07-28