Servis Rörstrand

Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand
Servis Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Gröna Anna", matservis, 30 dlr, porslin, 17 mattallrikar, 6 förrättstallrikar, 1 tillbringare, 1 karott med lock, 1 skål, 1 såskanna, 2 uppläggningsfat samt 1 tekopp med fat

Skador: Bruksslitage

796827

2020-07-27