Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CANAPÉ, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, svängda ben, rosa textilklädsel, längd ca 177, sitthöjd 41 cm
Benen med lagningar, sprickor
796845
2020-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här