Canapé 1800-talets slut nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPÉ, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, svängda ben, rosa textilklädsel, längd ca 177, sitthöjd 41 cm

Benen med lagningar, sprickor

796845

2020-07-28