Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
SABEL, 1800-tal, sannolikt för brittisk sjöofficer, klingan märkt "Proved", balja i läder och mässing, klingans längd ca 80 cm
Slitage
796848
2020-08-02