Bordsfläkt 1950-tal industrimodell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFLÄKT, 1950-tal, industriell modell, stomme i metall, CGE (Compagnia generale Di Elettricita), typ "25" höjd ca 29, diameter av 28 cm

Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

796850

2020-07-29