Bengt Orup

Bengt Orup
Bengt Orup
Bengt Orup
Bengt Orup

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): "Flyende form II", signerad Orup och daterad 1963, olja på duk, ca 50,5x61,5 cm

796852

2020-07-27