Jean Skoglund oljemålning

Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning
Jean Skoglund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JEAN SKOGLUND (1908-1948): "Bergsängs backar", signerad och daterad Jean Skoglund 1929, olja på duk, ca 57 x 81 cm

Färgbortfall

796857

2020-07-29