Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft av Emma karaktär, stoppad och med textil klädsel, svänga ben i betsat trä, sitthöjd ca 40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
796885
2020-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här