Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft av Emma karaktär, stoppad och med textil klädsel, svänga ben i betsat trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

796885

2020-08-02