Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1950/60-tal, med hyllor, fack, utdragbar skrivskiva, fanérat och massivt, höjd ca 128 samt 83x42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

796901

2020-08-02