Tony Malmström
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
TONY MALMSTRÖM (född 1953): Strandmotiv, signerad och daterad -97, olja på duk, 111x80 cm
Kuntoraportti
796902
Päivämäärä:
2020-07-27