Tony Malmström

Tony Malmström
Tony Malmström

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

TONY MALMSTRÖM (född 1953): Strandmotiv, signerad och daterad -97, olja på duk, 111x80 cm

Kuntoraportti

796902

Päivämäärä:

2020-07-27