Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TORE ELDH, vas, silver, formgiven för Ceson, Göteborg, 1968, signerad, höjd ca 12.5 cm, vikt ca 53.7 g
Mindre stötskador.
796912
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här