Stol
2020-08-07
796921
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, rokokostil, 1900-talets mitt, betsat lövträ, stoppad och med textil klädsel, sitthöjd ca 40 cm
Hål i tyget, bruks och åldersrelaterat slitage