Göran Wärff skål

Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål
Göran Wärff skål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, skål, färgat glas i underfång, gravyrsignerad, märkt unik 1120, höjd ca 10, diameter ca 38 cm

Bruksslitage, repor

796940

2020-08-07