Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 4 st, Svensk fur, omkring 1900-talets mitt, furu, okänd formgivare, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks. och åldersrelaterad slitage, repor, märken
796944
2020-08-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner