Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, med stenskiva, höjd ca 72, 45x38 cm

En skiva med nagg, slitage

796963

2020-07-29