Lindau och Lindekrantz 4 stolar Lammhults

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, stolar (4), för Lammhults, 1900-talets mitt, stomme av kromat stålrör, sits i vit glasfiberarmerad plast, en med etikettmärkning, sitthöjd 45 cm,

Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

796967

2020-08-02