Lindau och Lindekrantz 4 stolar Lammhults
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, stolar (4), för Lammhults, 1900-talets mitt, stomme av kromat stålrör, sits i vit glasfiberarmerad plast, en med etikettmärkning, sitthöjd 45 cm,
Bruks och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken
796967
2020-08-02