Karusellbord England

Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, 1900-talets andra hälft, England, sk Karusellbord, fanérat i mahogny, beslag o fotavslut med hjultrissor i mäsisng, läderklädd skiva, höjd ca 70, 79x79 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytskador o märken, en lös dragknopp medföljer

796971

2020-07-27