Kaffeskedar silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BESTICK, silver 62 delar, bestående av modeller franska liljan, Disa, Jämtland med flera, samt matskedar, längd 10-25 cm, vikt tillsammans 968 gram
Smärre slitage, enstaka med gravyr, 3 matskedar med skador
796979
2020-08-02