Kaffeskedar silver

Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver
Kaffeskedar silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, silver 62 delar, bestående av modeller franska liljan, Disa, Jämtland med flera, samt matskedar, längd 10-25 cm, vikt tillsammans 968 gram

Smärre slitage, enstaka med gravyr, 3 matskedar med skador

796979

2020-08-02