Matservis Villeroy & Boch, "Burgenland"

Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,
Matservis Villeroy & Boch,

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVISDELAR, Villeroy & Boch, "Burgenland", Tyskland, 88 + 2 dlr, bestående av: 12 buljongkoppar med fat, 12 djupa fat, 1 kanna med lock, 1 serveringsfat i fyra sektioner, 1 konfektskål med lock, 2 fyrkantiga serveringsskålar, 11 fyrkantiga assietter, 11 runda assietter, 23 mattallrikar, 6 ovala uppläggningsfat mellan 50-23cm, salt- och pepparkar musselmalet nr 467 medföljer

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ett fat med spricka medföljer, mikronagg kan förekomma

796981

2020-08-03