Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, urna med lock, Gustavsberg, flintgods, lysterglasyr med dekor i guld, monogramsignerad, daterad 1927, höjd ink lock ca 22 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekoma
796983
2020-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här