Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

SEVERIN NILSSON, (1846-1918): Kustbild, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 40x57

Dukhål

797021

2020-07-31