Alexander Wilhelms oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

ALEXANDER WILHELMS (1886-1975): Havsmotiv, signerad A Wilhelms 1930, olja på duk, ca 118x67cm

797028

2020-08-03