Hans Ekedahl oljemålning

Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning
Hans Ekedahl oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

2 000 SEK

HANS EKEDAHL (1944-2016): Skärfläckor, signerad H. Ekedahl, olja på duk, ca 60x73 cm

797031

2020-07-27