Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
BLOMBORD, 1960/70-tal, furu, nedsänkning i mässing, underliggande hylla, på trissor, höjd 66, 100x51 cm
Bruksslitage, repor, märken, korrosion i blomlådan
797032
2020-08-02