Otto Pedersen skulptur

Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur
Otto Pedersen skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OTTO PEDERSEN (Danmark 1902-1995): Kvinnofigur, skulptur, skulpterad trä, signerad undertill Otto P, höjd ca 56 cm.

Bruksslitage

797034

2020-07-27