Väggklocka 1800-tal
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGKLOCKA, tidigt 1800-tal, platta i alabaster med dekor i brons, plattan ca 12,5x12,5 cm
Spricka med lagningar i plattan, limmrester, ett dekorelement sitter löst, slitage, funktionen garanteras ej
797040
2020-08-08