Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPOR, 1 par, vita opalskärmar, mässingsfattningar, 1920/30-tal, diam kupa ca 14 cm
El saknas, mindre nagg vid fästen
797043
2020-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här