Tord Björklund vilfåtölj

Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, IKEA, 1980-tal, svartlackerad benställning i metall, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm

Bruksslitage, fläckar

797047

2020-07-27