Samling silver 18/1900-tal

Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal
Samling silver 18/1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SAMLING SILVER, 14 delar, bestående av bestick i franska liljan, bägare, sockerskål och mjölkkanna, skål, vikt tillsammans 682 gram

Delvis gravyr och slitage

797050

2020-08-02