Taklampa mässing

Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing
Taklampa mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 6 armar, höjd ca 65 cm, bredd 47 cm

Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

797060

2020-08-02