Taklampa mässing
2020-08-02
797060
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, 6 armar, höjd ca 65 cm, bredd 47 cm
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen