Kaffeservis silver
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, senjugend, 3 delar, silver, märkt 1925, bestående av kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, lockknoppar i svärtat trä, importstämplar, höjd ca 10-24 cm, vikt ca 1079 g
Stötskador, kaffekanna med gravyr
797071
2020-07-29