Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, senjugend, 3 delar, silver, märkt 1925, bestående av kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna, lockknoppar i svärtat trä, importstämplar, höjd ca 10-24 cm, vikt ca 1079 g

Stötskador, kaffekanna med gravyr

797071

2020-07-29