Kaj Pihl Stockholmiana

Kaj Pihl Stockholmiana
Kaj Pihl Stockholmiana
Kaj Pihl Stockholmiana
Kaj Pihl Stockholmiana

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAJ PIHL (1921-2000), Träd vid hus, olja på pannå 41x32 cm, signerad

797084

2020-08-02