Arne Cassel blyerts

Arne Cassel blyerts
Arne Cassel blyerts
Arne Cassel blyerts
Arne Cassel blyerts

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE CASSEL (1898-1965): Kvinnoporträtt, blyertsteckning, signerad och daterad -54, 44x35 cm

797096

2020-08-02